Jak radzić sobie z wielokrotną zdradą męża?

Witam , Ciężka sytuacja Mój parter mnie zdradził 3x z różnymi kobietami .... Na początku związku odkryłam wszystko w przeciągu 6 miesięcy każda zdradę w odcinku czasowej 2mc za każdym razem jak dowiadywałam się o każdej zdradzie był to cios. Postanowiłam dać szanse kocham go ponad życie w styczniu tego roku zamówiliśmy sale na ślub wszystko a w lutym kogoś spotkałam kilka razy aby nie wiem dowartościować się nie spałam zTym mężczyzna ani nic ... Jednak On dowiedział ze się z Nim spotykam ... Przez rok traktowałam go jak śmiecia wyzywalam , ponizalam bo strasznie zdrady mnie bolały .... Teraz wyprowadziłam się 2 miesiące temu z Naszego wspólnego domu ale chce wrocic zapomnieć o Tym wszystkim jednak On jest nie ugiety nie wiem co mam zrobić tak go kocham pragnę iść zanim przez życie :(

Dzień dobry,
Doradzałabym wizyty wspierające u psychologa/psychologa psychoterapeuty, gdyż potrzebuje Pani kogoś kto pomógłby Pani przez to przejść. Niestety nie mogę powiedzieć, co dokładnie powinna Pani zrobić w tej sytuacji, gdyż każda decyzja niesie ze sobą konsekwencje za które nie mogę brać odpowiedzialności. Pani partner zdradził a Pani spotkała się z kimś tylko kilka razy i tak naprawdę to on powinien starać się o Pani wybaczenie. Podejrzewam, że potrzeba trochę czasu by sytuacja się wyklarowała i jeśli jemu również zależy to sądzę, że są szanse na powrót do tego związku. Zastanawia mnie tylko to kim były te kobiety z którymi Panią zdradził i dlaczego to zrobił. Obawiam się, że jest ryzyko że po ślubie podobne sytuacje będą się zdarzały chociaż tego nie wiadomo. Doradzałabym brak pośpiechu oraz nie działanie pod wpływem emocji. Radziłabym także rozważenie, czy warto spieszyć się ze ślubem i czy to jest dobry moment. Oczywiście ja Pani nie odradzam tylko nie chciałabym żeby doszła Pani do takiego punktu z którego nie jest się łatwo wycofać. Mam nadzieję, że wszystko wkrótce się rozwiąże i w tym momencie wszystko zależy od Pani partnera a Pani ma niewielki wpływ na rozwój wydarzeń.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/