Jak żyć po zdradzie męża?

Zdradziłam Męża. On mówi że mnie kocha ale nie umie mi wybaczyć. On mnie zdradzał kilka razy. Minęło 6 miesięcy od tego jak się dowiedział . Wyzywa mnie od ku.., suk.., i najgorszych. Mieszkamy razem jeszcze. Leczę się u psychiatry, od 3 miesięcy. Jest mi bardzo ciężko. Codziennie mi to wypomina. Co robić czy tak żyć czy się rozstać.

Witam, napisała Pani że zdradziła męża, on nie umie Pani wybaczyć. Proszę się zastanowić czy są jakieś przesłanki do tego by sądzić że mąż będzie umiał zapomnieć o przeszłości. W tej chwili ubliża Pani, codziennie wypomina zdradę. Napisała Pani że partner Panią zdradzał kilka razy, Pani mu wybaczyła. Proszę spróbować porozmawiać czemu nie może zrobić tego samego dla Pani, czemu ta zdrada jest dla niego tak bolesna. Zastanowić się również co będzie dla Pani zdrowia bardziej korzystne, pozostać czy zakończyć związek. Proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem. Potrzebna jest dłuższa rozmowa, wsparcie od osoby która Panią wysłucha, zrozumie sytuację w której się Pani znalazła.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl