Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co zrobić po zdradzie męża?

Mam na imie Agnieszka, muj maz mnie zdradzil. pozwolilam mu wyjechac do pracy za granice i zdradzil mnie . Przyznal mi sie dopiero jak przyjechalam do niego, twierdzi ze to nic dla niego nie znaczylo i nie chce zepsuc tego co jest miedzy nami ale ja niewiem co mam zrobic. obecnie jestem z nim w Angli on sie tlumaczy tym ze gdyby mnie nie kochal to niechcialby zebym przyjechala do niego. Mam metlik w glowie
KOBIETA ponad rok temu

Skuteczność terapii grupowych

Mgr Kamila Drozd Psycholog
80 poziom zaufania

Witam Pani Agnieszko!
Nic dziwnego, że po zdradzie męża trudno Pani zapanować nad różnymi emocjami i ma Pani mętlik w głowie. Doświadcza Pani zapewne ambiwalentnych uczuć. Z jednej strony jest miłość do męża, przywiązanie, tęsknota, a z drugiej strony – żal, smutek, poczucie skrzywdzenia i niesprawiedliwości. Nie mam pojęcia, jakimi uczuciami darzy Panią mąż i czy romans z inną kobietą to rzeczywiście nic nie znacząca dla niego przygoda. Jakkolwiek mąż by się nie tłumaczył, będzie boleć. Co zrobić – odejść od męża czy przebaczyć? Nikt nie może podjąć za Panią tej decyzji. Jeżeli jednak obojgu zależy Wam na ratowaniu związku, warto pomyśleć o terapii małżeńskiej. Odsyłam też do artykułów: Jak odbudować związek po zdradzie?, Gdy partner zdradza, Jak wybaczyć zdradę?
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Psycholog społeczny, autorka wielu publikacji dotyczących rozwoju osobistego oraz warsztatów z doradztwa zawodowego i komunikacji międzypłciowej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy