Jak się podnieść po zdradzie i rozstaniu?

Witam!Zostałam zdradzona przez partnera.Rozstaliśmy się na 5 miesięcy,gdyż"on już tego nie czuł".Niedawno poprosił mnie o wybaczenie,mówiąc,że nigdy nie przestał kochać,ale zdradził mnie 2 razy z tą samą kobietą (drugi raz był zaplanowany,gdyż jak twierdzi tylko tak mógł ode mnie odejść,dręczony wyrzutami sumienia,a za bardzo kochał mnie by zwyczajnie mnie rzucić).Teraz ciągle myślę o tym żalu i czuję się gorsza niż tamta dziewczyna(bez podstaw).Jak nie wracać do tego myślami?Jak ruszyć dalej

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Witam, została Pani zdradzona przez partnera, odczuwa wciąż żal. Zdrada powoduje że czuje się Pani skrzywdzona, obniża samoocenę. Wspomnienie wciąż jest żywe, Proszę pamiętać że dziewczyna z którą zdradził Panią partner nie była lepsza, tylko inna. Pytanie czy jest Pani gotowa aby partnerowi wybaczyć. Państwa związek również będzie inny, pytanie czy Państwo stworzą nowy, lepszy związek, zbudują nową przyszłość. Co to znaczy że "partner tego nie czuł", czym spowodowana była zdrada, czego zabrakło. Może Pani skorzystać z konsultacji z psychologiem. Pozdrawiam