Co zrobić, aby odzyskać byłego chłopaka?

Byłam z chłopakiem 4 miesiące. Miesiąc emu doszło między nami do poważnej kłótni, która zakończyła się chwilowym rozstaniem. Jednak wróciliśmy do siebie po paru dniach. Wydawało się, ze wszytsko idzie w dobrym kiedynku. On stał się bardziej czułu, ja zaprzestałam z kłotniami. Spotykalismy się codziennie, głównie ja inicjowałam randki, ale często on sam chciał się spotkac wcześniej i na dłużej. Nagle pewnego dnia w żartach ze mną zerwał. Niestety żarty okazały się prawdziwe. Argumentował to, ze nie pozbierał się po wcześniejszych aferach, że to wciąż w nim siedzi, że jest zmęczony moja osobą i chce zerwać a przynajmniej odpocząć. Prosze o rade, bo chciałabym go odzyskać

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt i za zaufanie.

W odpowiedzi na Pani relację, nie pozostaje Pani nic innego, jak uszanować decyzję Pani (byłego) Chłopaka, dając ku temu przestrzeń (również) Sobie i Chłopakowi.

Jak ja to widzę?
Widzę to jako czas dla Pani, by skupić się na sobie, być może? zastanowić się, Co i Jak mogłaby Pani w sobie udoskonalić, w taki sposób, by mogła Pani sama ze sobą się bardziej zaprzyjaźnić.

Być może warto byłoby zastanowić się nad słowami Pani Chłopaka:
"... ze nie pozbierał się po wcześniejszych aferach, że to wciąż w nim siedzi, że jest zmęczony moja osobą i chce zerwać ... ."
bo tutaj dopatrywałabym się źródła Państwa niepowodzenia.
Napisała Pani również, że: "... Spotykalismy się codziennie, głównie ja inicjowałam randki... ."

Nie doszczegółowiła Pani, co było przyczyną Waszego rozstania.
Zaprezentowała Pani swoją wersję relacji..., być może relacja Pani Chłopaka byłaby inna?

Podsumowując, zachęcałabym Panią do zwyczajnej rozmowy z Psychologiem, która byłaby przydatna dla Pani w zrozumieniu Siebie/ i w relacji.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Życzę Pani Tego, Co jest Pani teraz najbardziej potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605