Jak poprawić relacje z byłym chłopakiem?

Witam wszystkich mam pytanie Jak mogę poprawić swoją relacje z byłym chłopakiem? Byłam z nim miesiąc czasu bardzo go pokochałam ale wydarzyło się coś czego żałowac będę całe życie A mianowicie zdradziłam go z typem z imprezy, który zaczął mnie całować jako pierwszy. Miałam troche wypite. On cały czas nie potrafi mi wybaczyć staram się zrobić wszystko by poprawić nasze relacje cały czas mi na nim zależy ale on ma wyje... Nie mam już pomysłu co zrobić Prosze o pomoc

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt i że podzieliła się Pani swoja częścią historii osobistej.

Z Pani relacji, domniemam, że wyciągnęła Pani ważną dla siebie wskazówkę rozwojową..., za Pani słowami: "...wydarzyło się coś czego żałowac będę całe życie... ."

Ważnym jest, by z doświadczeń wyciągać wnioski..., bo przez całe życie się uczymy oraz mamy prawo popełniać błędy..(Pani też!).

Co zrobić?
Nie pozostaje Pani nic innego, jak przyjąć do wiadomości decyzję Chłopaka.
Zachęcałabym Panią, by przeprosić Chłopaka oraz skupić się na sobie, dając przestrzeń sobie oraz Chłopakowi.

Proszę nie pozostawać w tym i z tym samej, proszę sięgnąć po wsparcie zaufanej/przyjaznej dla Pani Osoby.

Gdyby miała pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Życzę Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605