Natrętne myśli o zdradzie partnera w związku

Od jakiegoś czasu mam myśli, że zdradziłam mojego chłopaka. Przed pojawieniem tej myśli (ok. 5 miesięcy temu) było wszystko w porządku. Co to może być, dlaczego mam takie myśli?

Witam, nie podała Pani informacji o tym, jakie są fakty. Czy myśli te nie dają Pani spokoju po zdradzie? Czy może Pani w ogóle nie zdradziła chłopaka? A może była jeszcze jakaś inna sytuacja? Proszę o więcej szczegółów, bym mogła jakoś pomóc.

Dzień Dobry Pani,

Mam zbyt mało informacji.

Jeśli te myśli nadal zajmują Pani umysł, proszę skontaktować się z psychologiem i poruszyć ten wątek na rozmowie.

Życzę Pani wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej