Czy wybaczyć zdradę partnerowi?

czy wybaczyć zdradę? czy dać ostatnią szansę kolejny raz? co robić? byliśmy 7 lat razem a od 3 narzeczeństwem, zerwałam i nie wiem co dalej?

Polecam terapię dla par. Pozwoli porozmawiać z partnerem szczerze, spojrzeć na to, co doprowadziło do zdrady, ocenić, jakie są szansy przezwyciężenia kryzysu.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Dzień Dobry Pani,

Cokolwiek się dzieje, jest tego przyczyna i skutek.

To tylko od Pani zależy, czy wybaczyć zdradę.

Ważne jest co takiego się zadziało, że doszło do zdrady.

Czy rozmawialiście o jej przyczynie?

Może warto byłoby szczerze i spokojnie porozmawiać, bez oceniania, żeby dowiedzieć się, jak i co było nie tak w Waszej relacji, co może byłoby dla Pani i Partnera pomocne na przyszłość.

Życzę Pani tylko dobrego wyboru,
Irena Mielnik-Madej