Zdrada męża i wybaczenie

Mąż mnie zdradził. Odszedł ale nie zabrał nic ze sobą parę ciuchów. Cały czas się ze mną kontaktuje, ponieważ mamy wspólną firmę, która popadła w długi. Łączą nas też dzieci, a mamy ich dwoje. Wiem, że utrzymuje kontakty z tamtą kobietą.Mimo tego kiedy ja go potrzebuję jest obok mnie i mnie wspiera. Pytam go co będzie dalej on odpowiada, że nie wie i potrzebuje czasu. Jest też trudna sytuacja z moimi rodzicami którzy go wygonili z domu kiedy przyjechał zobaczyć się z dziećmi. Wybaczyłam mu.

Dzień Dobry Pani,

Proszę Panią, pewne rzeczy dzieją się, żeby Nam uświadomić i zwrócić uwagę, że coś w relacji nie funkcjonuje tak, jak powinno i wymaga zmiany.

Jeśli Pani wybaczyła, to znaczy, że Mąż jest dla Pani nadal ważny i możecie wspólnie naprawić to, co przestało na jakiś czas Was łączyć.

Namawiam Panią do takiego mądrego zadbania o siebie i swoje potrzeby.

Życzę Pani, żeby się Wam udało,
Irena Mielnik-Madej