Dlaczego nie potrafię rozmawiać z chłopakami?

Ostatnio zauważyłam,że zaczęłam się podobać chłopakom,a dla mnie to dziwne ,bo nie widzę w sobie nic specjalnego.W każdym razie mam wrażenie,że jestem nudna.Kiedy byłam z danym chłopakiem sam na sam to praktycznie o niczym nie rozmawialiśmy.Nie wiem czym to jest spowodowane, ale to była taka nagle pustka w głowie, bo np.jak spotykam się ze znajomymi czy z moją przyjaciółką i jej chłopakiem to nawijam jak najęta nawet o głupotach,a tu nic.Dlaczego tak jest,pomimo tego,że nie jestem skrępowana?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Problemy z nawiązaniem kontaktu i rozmowy z chłopakami moim zdaniem wynikają z tego, że nie wierzysz, że jesteś godną uwagi i zainteresowania osobą. Może być również tak, że taka sytuacja jest dla Ciebie stresogenna, dlatego nagle odczuwasz "pustkę" w głowie.
Pozdrawiam

Witam Cię Serdecznie,

Tak to już jest, że kiedy Nam na kimś zależy, to chcemy wypaść jak najkorzystniej w czyichś oczach, i wtedy "włącza" się pewna nieśmiałość.

Czasami dzieje się tak poza świadomością...

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej