Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Silny stres a uczucie braku myśli

Witam serdecznie, od pewnego czasu, po przeżytym silnym stresie na studiach, towarzyszy mi uczucie braku myśli. Nie wiem, jak sobie z tym poradzić. Leki zmniejszyły nieznacznie objawy pustki w głowie, natomiast problem pozostaje w braku myśli. Napiszę tylko, że na studiach zaangażowałem się w bardzo dużo różnych projektów; problemy zaczęły się wtedy. Proszę o pomoc
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Cykle snu

Nasz sen składa się zazwyczaj z kilku cyklów. Jeden trwa około 1,5 godziny. Czy wiesz, czym się charakteryzują te okresy snu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej.

Warto pracować nad poczuciem pewności siebie, własnej wartości, asertywności. Pomoże to odnajdywać się w sytuacjach stresowych i łatwiej w nich radzić, bez leku o ocenę innych, którego efektem może być brak myśli, uczucie pustki w głowie.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Dzień Dobry Panu,

Przyczyną silnego stresu u Pana było zaangażowanie się w różne projekty, o których Pan napisał-a stres z kolei objawów "pustki".
To była dla Pana taka informacja, żeby zwolnić i zatrzymać się, by zastanowić się, co tak naprawdę dla Pana jest najważniejsze...

Myślę, że warto byłoby podjąć terapię rozwojową.
Życzę Panu dobrych decyzji,
Irena Mielnik-Madej

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy