Silny stres a uczucie braku myśli

Witam serdecznie, od pewnego czasu, po przeżytym silnym stresie na studiach, towarzyszy mi uczucie braku myśli. Nie wiem, jak sobie z tym poradzić. Leki zmniejszyły nieznacznie objawy pustki w głowie, natomiast problem pozostaje w braku myśli. Napiszę tylko, że na studiach zaangażowałem się w bardzo dużo różnych projektów; problemy zaczęły się wtedy. Proszę o pomoc
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Warto pracować nad poczuciem pewności siebie, własnej wartości, asertywności. Pomoże to odnajdywać się w sytuacjach stresowych i łatwiej w nich radzić, bez leku o ocenę innych, którego efektem może być brak myśli, uczucie pustki w głowie.

Dzień Dobry Panu,

Przyczyną silnego stresu u Pana było zaangażowanie się w różne projekty, o których Pan napisał-a stres z kolei objawów "pustki".
To była dla Pana taka informacja, żeby zwolnić i zatrzymać się, by zastanowić się, co tak naprawdę dla Pana jest najważniejsze...

Myślę, że warto byłoby podjąć terapię rozwojową.
Życzę Panu dobrych decyzji,
Irena Mielnik-Madej