O czym świadczy kłucie w klatce piersiowej po przeżyciu silnego stresu?

Mam 24 lata I czuje Klucie po lewej stronie klatki piersiowej. Cisnienie to 151 na 91. Czasem to Klucie ustepuje Ale dalej czuje tak jak bym nosił jakiś ciężar na klatce piersiowej. Jak młody człowiek próbowałem też Narkotyków i przez oatatnie 2 lata przeżyłem duzy stres. Np Strata pracy Rozstanie z rodziną itp. Boję się że to może być coś poważnego... Pierwszy raz Zaczęło boleć jak biegałem na dlugi dystans około 5 km. Normalnie ten dystans nie jest dla mnie zadnym problem. Lecz jakieś 2 mmiesi

Witam Pana. Po przeczytaniu Pana postu myślę, że warto przyjrzeć się opisanym przez Pana problemom na dwa sposoby. Pierwszy to obciążenia dla Pana organizmu. Tu polecałbym kontakt z lekarzem rodzinnym, który może zlecić niezbędne badania by sprawdzić co się dzieje z Pana zdrowiem w aspekcie fizjologicznym. Drugi sposób to spotkanie z psychologiem, który pomoże Panu właściwie rozpoznać źródła stresu w Pana życiu. W swoim poście wspomniał Pan o bardzo trudnych doświadczeniach, które być może miały nawet charakter traumatyczny. Proszę nawiązać bezpośredni kontakt z lekarzem i psychologiem. Proszę nie ryzykować zaostrzenia się objawów. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Dzień Dobry Panu,

Kłucie w klatce piersiowej i podwyższone ciśnienie u Pana prawdopodobnie są odpowiedzią na silny i nawarstwiony stres.

Proszę skonsultować objawy z lekarzem pierwszego kontaktu, który zadecyduje, co dalej.

Życzę Panu wszystkiego, co dobre,
Irena Mielnik-Madej