Problem z wyrażaniem emocji i stres przy rozmowach

dzien dobry . Chodzi o to ze np. jezeli ide odebrac wynagrodzenie za prace do szefa to tak sie stresuje ze mam pustke w glowie.Wiem ze jest to spowodowane tym iz boje sie ze jezeli mnie o cos zapyta nie bede wiedzial co mu na to odpowiedziec(dotyczy to pracy)i mi sie mysli rozsypuja.Mam poprostu pustke wglowie

Pozdrawiam
http://pracownia-terapii.pl

Dzień Dobry Panu,

Może przećwiczyłby Pan rozmowę, przed kontaktem z Szefem?

Myślę, że należałoby rozważyć podjęcie terapii, która w skuteczny sposób poprawiłaby u Pana codzienne funkcjonowanie.

Życzę Panu poprawy w komunikacji,
Irena Mielnik-Madej