Wmawianie sobie różnych faktów

Witam. Z biegiem lat mój problem się nasila. Wcześniej to występywało maks. dwa razy do roku. Chodzi że po prostu coś sobie wmawiam np że coś mogę zrobić złego albo zrobiłem, że czuję coś do kogos ale wiem że tak nie jest. Zawsze występują te same objawy stres lęk i nie mogę przestać o tym myśleć. To naprawdę uciążliwe nie mogę normalnie funkcjonować natomiast gdy minie jakiś czas ten problem wydaje się błahy i absurdalny.To naprawdę absurdalna sytuacja chciałbym funkcjonować normalnie..

Stan może być poważny. Dobrze, że zachowuje jednak Pani krytycyzm. Zalecam pełną konsultację psychologiczną i podjęcie terapii krótkoterminowej.

Dzień Dobry Panu,

Nie pozostaje Panu nic innego, jak skontaktować się z psychologiem i ewentualnie podjąć pracę terapeutyczną, co pozwoliłoby Panu na dotarcie do przyczyny pojawiających się takich symptomów.

O skierowanie do Poradni zdrowia psychicznego, proszę poprosić lekarza pierwszego kontaktu ( w ramach NFZ-tu - trzeba trochę poczekać na termin konsultacji).

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej