Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Myśli samobójcze skutkiem ubocznym zażywania Sertraliny?

Jeszcze chciałem zadać pytanie odnośnie leku sertraliny bo słyszałem że po tym ma się myśli samobójcze czy jest to dość rzadkie jednak? I czy mogę po tym być jakiś dziwny czy nie ma powodu do obaw?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Brak jest potwierdzonego klinicznie związku tego leku z objawem, który Pan przytacza. Warto jednak włączyć do leczenia postawowego psychoterapię.

Psycholog posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe.
0

Dzień Dobry Panu,

Na każdy lek każda osoba reaguje w sposób indywidualny.

Z mojej strony, proszę rozważyć podjęcie psychoterapii.
Terapia pomogłaby Panu w dotarciu do prawdziwej przyczyny chorowania i nie powodowałaby skutków ubocznych.

Życzę Panu tylko dobrego nastroju,
Irena Mielnik-Madej

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy