Skutki uboczne Sertraliny

Witam mam jeszcze jedno pytanie odnośnie sertraliny, mam bardzo duże obawy co do zaczęcia brania jej bo na czytałem się na forach że niektórym nie pomogła, że skutki uboczne to myśli samobójcze itp. Mam pytanie jakie dobre czynniki będę odczuwał po rozpoczęciu brania tego leku i czy prawdą jest że pomaga po ok. 2 tygodniach? Bo jeżeli w USA wydają na nią 30 mln recept to znaczy że jest ok? Dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Każdy pacjent reaguje na lek indywidualnie. Doborem odpowiedniego preparatu powinien zająć się lekarz psychiatra podczas bezpośredniej wizyty.