Problem z wyrażaniem emocji u 23-latka

Witam, ostatnio jestem mdły ;/ Jak idę np i coś mnie zdenerwuje to sobie myśle - przeciez to logiczne, że jak się pomylę to nie jestem głupi, tylko np. to jest naturalne. I przez takie własnie myslenie , jestem płaski emocjonalnie. Nie cieszę się z sukcesów bo myślę, no w sumie to tez normalne, że mi się udało, przecież to nie było nic trudnegoDawniej albo się wkurzałem , albo się cieszyłem, a teraz nic;/ Nie wiem, czy to przez to że mi tak ąz nie zależy na niczym, bo zrozumialem to z bledami?

Witam,
Czasem zbyt szybkie zmiany w charakterze człowieka świadczą o nadmiernie rozwiniętych mechanizmach obronnych takich jak wyparcie i racjonalizacja. Oznacza to , że zmiana dokonała się na poziomie poznawczym a emocje są wypierane. Zachęcam do osobistego kontaktu z terapeutą, który pozwoli dotrzeć do źródeł problemu.
Pozdrawiam

Witam serdecznie
Bardzo ogólnie pisze Pan o swoim kłopocie z wyrażaniem emocji. Być może stało się to sposobem wypierania większych emocji, żeby nie czuć cierpienia i frustracji. Warto skonsultować się z psychologiem , żeby przepracować ten problem, odzyskać kontrolę nad emocjami , wzmocnić poczucie własnej wartości i mieć satysfakcję z codziennego funkcjonowania.
Pozdrawiam ciepło
A. Ręklewska psycholog

Dzień dobry,podaje pan stosunkowo mało informacji na temat przezywania własnych emocji. Czy to panu przeszkadza?, Co to znaczy, że ostatnio jest pan mdły? Od jakiego czasu ? Jak funkcjonuje pan w relacji z bliskimi? Jeżeli problem utrzymuje się od dłuższego czasu i przeszkadza panu w funkcjonowaniu zachęcam do porozmawiania o tym z psychologiem. Pozdrawiam.