Jak nawiązać znajomość przez Facebook?

Witam. Spodobał mi się pewien chłopak na portalu społeczności owym facebook. Nie znamy się a bardzo chciałabym nawiązać z nim znajomość ale nie bardzo wiem od czego zacząć. Nie chce robić tego w jakiś dziecinny sposób. Boje sie odrzucenia. Z tego co widziałam o nim na portalu to jest koordynatorem/ambasadorem wyjazdów PartyCamp wyjazdów na wakacje. Jak nawiązać z nim znajomość?

Witam. Można spytać coś apropos tego czym się zajmuje, o jakiś wyjazd lub bardziej bezpośrednio napisac, ze wydal sie pani interesujący i dlatego "zagaduje" go.

Witam Panią
Zawsze może Pani zaprosić tego Pana na kawę, zaproponować spotkanie, a od jego dojrzałości zależy jak na to zareaguje, w dojrzały sposób odpowie że np. spotka się ale jak bliżej Panią pozna przez korespondencję, a mniej dojrzała osoba tzn jeszcze nie gotowa do zbudowania relacji to wyśmieje albo odrzuci. Ale to Pani jako kobieta może zadecydować i zaprosić, czasem lepiej sprawdzić w realności kto jaki jest niż karmić się złudzeniami
pozdrawiam
Anna Suligowska