Jak pomóc partnerowi po opuszczeniu zakładu karnego?

Jestem z chłopakiem który dowiaduje karę już 2 .5 roku jesteśmy razem zauważyłam że przed wyjściem z więzienia się zmienił prowokuje kłótnie nie ożywa się potem się ożywa i taka huśtawka emocjonalną w nim jest do wyjścia a wolność zostało mu sie już 4 dni raz dzwoni i mówi jak bardzo kocha następnego dnia dzwoni i się czepia sam nie wie o co . Moja rodzina jest przeciwna żebym była z nim bo to kliminalista nie odpowiedni dla mnie . Mówią że pozabija nas bo każdy kto siedział ma głowę zniszczona. Ja mam dwójkę dzieci z poprzedniego związku. Jednak jestem pewna że chce z nim być jak mam mu pomóc jak wyjdzie z znalezieniu pracy funkcjonowaniu jakoś na wolności?

Witam Pania.Z tresci Pani pytania nie wynika ze jestescie razem 2,5 roku tylko ze te Pan odsiaduje wyrok 2,5 roczny.Czesto zdaza sie ze ludzie wychodzacy na wolnosc sa podekscytowani,rozgoryczeni i kontakt z taka osoba jest bardzo trudny.Ma Pani dwoje dzieci i warto pomyslec jaki bedzie kontakt tego Pana z Pani dziecmi. tresci pytania nie wynika ze zna Pani tego mezczyzne dobrze w tej sytuacji moze poczekac az ten Pan znajdzie prace i bedzie sklonny opiekowac sie dziecmi i pomoc Pani w organizacji wspolnego zycia.W tego rodzaju kontaktach trzeba byc bardzo ostroznym.Pozdrawiam i zycze powodzenia.