Brak szacunku i przemoc ze strony chłopaka

Witam moj problem polega na tym że Moj chlopak mnie oczernia zrzuca na mnie wine o wszystko przezywa nie szanuje obiecalam mu duzo jednak nie dotrzymalam np test ciazowy zrobilam sama zamiast z nim urwalam kontakt z jego kuzynem chociaz mnie nic nie laczylo mam sie pytac o wyjscie do sklepu co mam robic szarpie mnie bije.

Witam
Mam do Pani kilka pytań: jak długo jest Pani w stanie to wszystko znosić?
Czy w taki sposób chce Pani spędzić resztę życia?
Czy w takiej atmosferze chce Pani wychowywać swoje dzieci?
Czy czuje się Pani bezpiecznie? Czy Pani dzieci będą mogły spokojnie
funkcjonować? Czy mogą liczyć na poczucie bezpieczeństwa? Tych pytań
możemy zadać znacznie więcej. Odpowiedź na nie jest oczywista.
To, że zrobiła Pani coś inaczej, niż życzył sobie chłopak, absolutnie
nie może być powodem do tego, by Panią do czegoś przymuszać,
szarpać czy bić. Pani doskonale wie, że chłopak się nie zmieni, a jego
postępowanie będzie coraz bardziej agresywne. Przemoc nie jest
spowodowana Pani zachowaniem – proszę nie usprawiedliwiać jego przemocy.
Stara się Pani w żaden sposób nie prowokować chłopaka, lecz nie przynosi to
żadnego efektu. Zawsze będzie jakieś coś…
Zapewne zna Pani takie związki…
Jeżeli nie chce Pani tak żyć, proszę wyjść i nigdy nie wracać, zmienić
numer telefonu. Jest Pani bardzo młoda, znajdzie Pani chłopaka,
który będzie Panią kochał i szanował.
Jest jeszcze jedna sprawa - niepokojące jest to, że Pani mu na to pozwoliła,
że po tym, co zrobił, wciąż Pani z nim jest.
Myślę że powinna Pani skonsultować się z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie

Witam,
Nic nie usprawiedliwia przemocy. Warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań:
Dlaczego jestem z tym człowiekiem?
Co ta relacja mi daje?
Czy jestem, bo kocham, pragnę potrzebuje czy jestem bo się boje, lękam, nie wiem co zrobić dalej ze swoim życiem?
Proszę udać się do najbliższego Ośrodka Interwencji Kryzysowej.
Rozmowa ze specjalistą pozwoli Pani nabrać dystansu wobec tego co się dzieje i bardziej krytycznie i z dystansu spojrzeć na swój związek. Może ułatwi to Pani podjęcie decyzji co do własnej przyszłości.
Pozdrawiam Panią.

Witam Panią. Proszę przede wszystkim zadbać o swoje bezpieczeństwo a nie utrzymywać tą relację za wszelką cenę. Proszę zauważyć, że już spełniała Pani jego oczekiwania i nie dało to gwarancji lepszego traktowania. Spełnianie oczekiwań chłopaka tylko Panią utwierdza w poczuciu winy, które on na Panią zrzuca. Każde takie zachowanie osłabia Pani poczucie wartości i powoduje, że Pani coraz mniej sił by zmienić swoje położenie. Napiszę to wyraźnie NIKT NIE MA PRAWA TAK PANI TRAKTOWAĆ (i nic nie usprawiedliwia takiego zachowania). Niestety przemoc jest zjawiskiem, które narasta dlatego proszę jak najszybciej skontaktować się ze specjalistami, którzy udzielą Pani niezbędnej pomocy. Proszę skorzystać z tego adresu:
PUNKT INTERWENCJI KRYZYSOWEJ PRZY POWIATOWYM CENTRUM POMOCY RODZINIE W MIELCU
WYSZYŃSKIEGO
38-300 MIELEC
tel: +48 17 7800505
Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam Panią.
Z tego co Pani napisała bardzo jasno wynika, że jest Pani ofiarą przemocy. Nikt nie ma prawa w taki sposób traktować swojego partnera. Związek powinien opierać się na poczuciu bezpieczeństwa oraz zaufaniu a nie na poczuciu zagrożenia i strachu. Proszę się zgłosić do Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Pani mieście, gdzie uzyska Pani niezbędną pomoc i wsparcie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter
http://michalpyter.com