Agresja ze strony bliskiej osoby a przemoc

czy jezeli bliska mi osoba jest w stosunku do mnie agresywna tak ze sie jej boje i czasem dochodzi do szarpania czy to juz jest przemoc i co robic?

Przemoc należy zgłosić służbom bezpieczeństwa - policji.
Można szukać pomocy w Ośrodku Interwencji Kryzysowej lub w dłuższym kontakcie z psychologiem, psychoterapeutą w Poradni Psychologicznej lub Poradni Zdrowia Psychicznego.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Dzień dobry!

Tak, to jest przemoc. Pomoc i informacje znajdzie Pani np. w Centrum Interwencji Kryzysowej, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej czy w Fundacji Niebieska Linia.

Pozdrawiam!

Dzień dobry. Oczywiście - to przemoc fizyczna, jednocześnie domyślam się, że dochodzi również do przemocy psychicznej. Zresztą wystarczy fakt, że się Pani boi. Zachęcam do porozmawiania z kimś na ten temat i rozważenia ograniczenia kontaktów z tą osobą. Pozdrawiam.