Szanse na odzyskanie dziewczyny po rozstaniu

Czy jest możliwe gdy dziewczyna zerwała chociaż dawałem z siebie 100%, że znajdzie innego to on może okazać się gorszy? Lub że będą się jej przypominały chwilę spędzone razem? Jeszcze chciałem zapytać jak ją zachęcić do jednego spotkania gdy ona nie chce i wgl.?

Witam,
możliwe jest, że partnerka chciała zakończyć znajomość w przypadku gdy dawał Pan z siebie wszystko. Wszystko jest możliwe, jednak trudno ocenić szansę. Jedyne co może Pan zrobić to poinformować ją, że chciałaby Pan porozmawiać i czekać na jej reakcję. Nie można nikogo zmusić do kontaktu. Proszę też zastanowić się czy warto czekać na decyzje osoby, która chciała zakończyć relację pomimo Pana ogromnego zaangażowania.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Witaj serdecznie!

Czy jest szansa na jej powrót? - Tak.
Czy warto czekać? - Nie.
Dlaczego? - Dlatego, że może nigdy nie wrócić. Dlatego, że opuszczając Ciebie raz może zrobić to ponownie. Przestań analizować obecną sytuację i rusz na przód ;-)

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na moją witrynę.
http://psychopedagog.eu