Czy dziewczyna po zerwaniu zatęskni i wróci?

Mój problem wygląda tak: byłem rok z dziewczyną było pięknie i nagle mówi mi że mnie nie kocha bo byłem bardzo zazdrosny niby. Jak byłem zazdrosny to wgl nie pokazywałem tego po sobie. No może tak trochę ale nie do przesady. Pisali mi eksperci że to może tylko pretekst. Może mieli rację. Tylko jeśli to ona zerwała tak nagle i nie chce gadać to czy zatęskni i wróci? Jakie są na to szansę? I ile minimalnie musi minąć czasu aż zatęskni?

Wydaje się, że jeśli dziewczyna jako powód podała Pana zazdrość to w jakiś sposób musiała być jednak ona okazywana i widoczna.

Pozdrawiam!
http://pracownia-terapii.pl

Witam,
trudno jest ocenić szanse na to, że dziewczyna zmieni zdanie. Istnieje szansa, że nie będzie ona chciała odnowić relacji, szczególnie, że nie chce wcale rozmawiać. Na pewno jest to bolesne, ale może zamiast szukać przyczyn rozstania i analizować przeszłość, warto zwrócić się ku przyszłości i układać sobie życie bez byłej partnerki.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl