Jak sprawić, by dziewczyna do mnie wróciła?

Jestem z dziewczyną niecały rok daje z siebie wszystko100%.Nagle z dnia na dzień ona mówi że nie kocha bo byłem bardzo zazdrosny chociaż byłem tak jak normalny chłopak-trochę.Ona to wyolbrzymiła. Zerwała i nie chce utrzymać kontaktu.Czy ona zatęskni?Czy uczucie wróci po jakimś czasie?Zależy mi na niej bardzo.Dodam że ma 16 lat i jestem jej pierwszym chłopakiem.Wiem że młoda jeszcze jest.Pozna innych i zobaczy że są gorsi odemnie to wróci?Co zrobić by wróciło uczucie i żeby myślała o mnie ciągle?

Witam. Radziłabym raczej pogodzić się z decyzją dziewczyny. Możesz np. pomyśleć jak związek ten wpłynął na ciebie, co w tobie zmienił, co ci dał, co weźmiesz sobie na przyszłość? Nie wiem ile ty masz lat, ale chyba niewiele więcej od niej. Wciąż poznajemy nowych ludzi i wciąż wchodzimy z nimi w różne relacje. Z tego składa się nasze życie. Pozdrawiam

Witaj! W wieku 16 lat kobiety ( z reguły) kobiety mają jeszcze wysoką chwiejność emocjonalną. Proponuję abyś spróbował porozmawiać z nią o prawdziwych przyczynach rozpadu waszego związku. Przecież zawsze można rozmawiać o problemie i starać się go naprawić? :)

Jeśli nie będzie inicjatywy - odpuść. Nie czekaj. Idź dalej przed siebie. Nie nastawiaj się na to że wróci.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu