Niechęć do odbudowy związku z powodu poznania nowych kolegów

Dziewczyna prawdopodobnie zamknęła się na próbę odbudowy związku ponieważ gdy chce szczerze pogadać z nią dlaczego zerwaliśmy i wgl to się denerwuje i mówi nara. Poznała nowych kolegów. Czy to przez to? Czy jest szansa że jeśli zauważy że on nie okazuje jej zainteresowania, uczuć itp to zrozumie że zerwanie i nie naprawienie związku to błąd? Chciałbym żeby któryś z ekspertów powiedział mi czy jest szansa że ona wróci gdy zobaczy że nie podoba się tamtemu. Podobno nie podoba jej się ale kto wie.

Witam,
nie wiadomo czy, i jeżeli tak to kiedy, dziewczyna będzie chciała wrócić. Nie wiadomo też z jakiego powodu nie chce rozmawiać. Może mieć to związek z poznaniem nowych znajomych lecz bardziej prawdopodobne jest, że wcześniej w czasie trwania związku zadziało się coś takiego, że postanowiła definitywnie zakończyć relację. Trzeba się liczyć z tym, że może to być jej ostateczna decyzja.

Pozdrawiam,
http://www.centrum-sensis.pl

Witaj. Niestety nie jesteśmy wstanie odczytać prawdziwych i dokładnych intencji tej dziewczyny. Jeśli zamyka się i postanawia nie mówić o swoich przekonaniach to znaczy, że ma ku temu własny powód. Proponuję nie kombinować i pogodzić się z zaistniałą sytuacją.

W razie problemu i pytań zapraszam do kontaktu
http://psychopedagog.eu