Zakończenie związku z powodu kłótni

Ja i mój chłopak zakończyliśmy związek z powodu ciągłych sprzeczek.. Jest mi bardzo trudno bo go kocham, ciężko mi jest żyć bez niego.. Chciałam, żebyśmy sobie dali szanse, żebyśmy naprawili ten związek, byśmy pracowali nad nim, ale on mówi, że to nie ma sensu, że będzie znów to samo.. a wiem, że jemu też na tym zależy, ale męczy go to tak jak i mnie.. Chce żebyśmy wrócili do siebie, chce żebyśmy znów byli szczęśliwi i uśmiechnięci.. co robić? prosze pomożcie mi

Witaj serdecznie. Trudno określić obecne działania gdyż nie znam szczegółów sprawy. Jeśli partner chciałby naprawić związek, powinniście udać się na terapię dla par. Jeśli nie wyraża zgody, możesz skorzystać z pomocy tego samego specjalisty aby pomógł CI wrócić do działania.

Pozdrawiam
http://psychopedagog.eu