Jak sobie poradzić z oskarżeniami o zdradę w związku?

Witam serdecznie jestem facetem po przejsciach i po dwóch zwiazkach które zakonczyły sie zdrada nie zmojej strony teraz poznalem cudownom kobiete która jest fantastyczna i ja oskażam ze mnie zdradza i nie jest ze mna szczera próbuje ja kontrolowac na kazdym kroku nie mieszkamy razem ale nie wiem jak sobie ztym radzic naprawde mi na niej zależy i nie chce jej stracic ale moje zachowanie doprowdza do tego ze odsuwa sie od demnie a ja sobie ztym nie radze bardzo prosze o pomoc K.K

Witam,
zdrada potrafi zepsuć nawet bardzo udany związek. Wzajemne oskarżenia rodzą konflikty i są problematyczne dla oby partnerów. Zachęcałabym do wizyty u psychoterapeuty podczas których będzie miał Pan okazję przyjrzeć się swoim uczuciom oraz zmniejszyc poziom lęku, który popycha Pana do kontrolowania partnerki.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl