Sposoby na odzyskanie dziewczyny po rozstaniu

Co zrobić by dziewczyna się za mną stęskniła po zerwaniu. Ona zerwała. Chciałbym żeby tęskniła i wróciła. Proszę o rady. Wiem że nie zmusze ale co robić. Nie chce odpuścić sobie.

Witam. Niewiele da się zrobić. Może pan zadeklarować swoje uczucie i nic tylko czekać z nadzieją, ale tylko jakis czas.
Magdalena Brabec

Witam,
niestety nie ma sposobów by ktoś zatęsknił. Albo to się stanie albo nie. Może Pan tylko zapewnić dziewczynę o swoim uczuciu i uszanować jej decyzję.
Pozdrawiam