W jaki sposób odzyskać dziewczynę po rozstaniu?

Witam.Mam 25 lat.Byłem z dziewczyną ponad 5 lat.Kilka dni temu zerwała ze mną Tłumaczyła się tym ze już mnie nie kocha i ze nie doceniałem jej.Nie chciałem spotykać się z jej znajomymi.Dużo ma z tego racji i wiem ze od jakiegoś czasu nie pielęgnowałem naszej miłości.Bardzo wszystkiego żałuję.Prosiłem by dala nam szanse ze zmienię się.Od kilku dni nie odzywa się do mnie wcale.Proszę pomóżcie co mam robić? Cały czas ja proszę i zapewniam ze się zmienię bo chce naprawić wszystko.

Witam. Może dziewczyna potrzebuje czasu na przemyslenia. A pan powienien wyciągnąć wnioski co do swojego postępowania w zwiazku.

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Szczera rozmowa byłaby dobrym rozwiązaniem - można o nią poprosić, a reszta zależy od dziewczyny.