Jak odzyskać dziewczynę po zerwaniu?

Witam, byłem z dziewczyną 3 lata, ona ma dziecko i chora matkę co mi przeszkadzało i doprowadziło do zerwania przezemnie, po około 2 miesiącach, spotkaliśmy się i uczucia we mnie odżyły, doszło do tego że starałem się ją odzyskać, przepraszałem. Były kwiaty listy nic to nie dało dodatkowo ona zaczęła się spotykać z innym, jestem załamany nie śpię od miesiąca i nie mogę jeść, powiedziała że potrzebuję czasu a czas pokaże co będzie. chce ją odzyskać ale obiecałem że nie będę narazie się odzywał

Dzień Dobry Panu,

Rozumiem Pana i Pana stan emocjonalny, tak jak mogę...

Nie pozostaje Panu nic innego, jak zaakceptować decyzję Pana dziewczyny.

Gdyby pojawiła się okazja do rozmowy, sugeruję Panu otwarcie i szczerze porozmawiać z dziewczyną o Waszej relacji, kim dla siebie byliście, jesteście i moglibyście być oraz zastanowić się razem, co moglibyście zrobić, żeby Wasz związek mógł być szczęśliwy i odpowiedzialny, uwzględniając fakt, że dziewczyna ma dziecko i chorą mamę.

Na ten moment, proszę nie zostawać samemu, i zwierzyć się przyjacielowi albo zaufanej osobie, podzielić się swoim przeżywaniem, co byłoby Panu bardzo pomocne.
Proszę skupić się na sobie, na swoich potrzebach, zainteresowaniach.

Myślę, że pomocną byłaby zwyczajna rozmowa z psychologiem, do której zapraszam serdecznie,na Skype.

Życzę Panu tylko wartościowej i pięknej relacji,
Irena Mielnik-Madej

Proszę Pana,
Z Pana notatki wynika, że bardzo zranił Pan swoją dziewczynę. Miłość polega na okazywaniu szacunku i pomocy osobie potrzebującej a ta Pani na pewno tej pomocy potrzebuje. Uważam, że ten kierunek kontaktów może spowodować, że ta Pani przekona się co do wartości Pana uczuć. Ta Pani potrzebuje konkretnych działań na których może się oprzeć, ponieważ jej sytuacja rodzinna jest trudna. I tu na pewno potrzebuje pomocy.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl