Jak mogę odzyskać moją dziewczynę?

Witam. Jakiś tydzień temu rzuciła mnie dziewczyna po miesiącu związku. Wiem, że mnie kocha. Podobno nie może mi wybaczyć tego, że pewnego razu wybuchłem i ja popchnąłem kilka razy. Wiem, że jej na mnie zależy bo po pewnym czasie się odezwała. Robiła takie podchody. Szyfrem mi przekazywała, że jej na mnie nadal zależy i, że mnie nadal kocha ale coś tak jakby ją blokowało. Robi mi nadzieję i gdy już te nadzieję mam to mi je odbiera i tak w kółko jakby robiła to umyślnie. Traktuję mnie bardzo arogancko, nie ważne, co powiem. Po rozstaniu ciągle, dzień w dzień do niej pisałem, wydzwaniałem i mówiłem jej, że mi na niej zależy, że ją kocham ale ona mi tylko mówiła słowa typu "mam cię dosyć, daj mi spokój". Zaczęła się w miarę normalnie do mnie odzywać gdy ją przeprosiłem za te "nękanie". Jestem pewny, że nadal do mnie coś czuję bo sama mi to powiedziała. Jak mógłbym ją odzyskać? Wiem, że mnie kocha i, że zależy jej na mnie.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za zaufanie :)

Mam mało danych..., nie napisał Pan, co tak naprawdę było przyczyną Panu wybuchu?

Pojawiło się u mnie pytanie, czy przeprosił Pan szczerze, swoją Dziewczynę, z wzięciem odpowiedzialności za swoje incydentalne zachowanie, z użyciem siły fizycznej, wobec Niej?
I jak Pan zamierza radzić Sobie w przyszłości, kiedy ewentualnie pojawią się podobne emocje - jako odpowiedź Pana na zdarzenie/sytuację/okoliczność?

Zachęcałabym Pana do skupienia się na Sobie, by w umiejętny sposób reagować, na zdarzenia/doznania.
Możliwe byłoby to poprzez pracę rozwojową, pod okiem Psychologa, w ramach NFZ-tu.
Przydatne byłyby aktywne warsztaty radzenia sobie ze stresem, z emocjami oraz z komunikacji międzyludzkiej.

Podsumowując, inspirowałabym Pana, by skupił się Pan na pracy wewnętrznej.
Kiedy Dziewczyna zauważy u Pana zmianę, być może podejmie decyzję na "Tak", czego Panu serdecznie życzę.

Życzę Panu zwyczajnej pomyślności, żeby się Panu udało!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Witam,
zastanawia mnie, co takiego zrobiła dziewczyna, że Pan się zezłościł i ją popchnął, czy to jest forma komunikacji z Pana strony? Przejawia Pan zachowania agresywne nad którymi trudno Panu zapanować i to wymaga wsparcia psychoterapeutycznego. Proszę uszanować to o co prosi dziewczyna "daj mi spokój", zachęcam Pana do pracy nad sobą, a czas pokaże, co będzie z tą relacją?
Pozdrawiam serdecznie