Jak przeprosić dziewczynę, którą oskarżyłam o kradzież?

Oskarżyłam jedną dziewczynę z klasy o kradzież pewnej rzeczy,jednak okazało się że ją znalazłam.Nie zrobiłam tego bezpodstawnie ponieważ już nie raz grzebała mi w torebce i kiedyś ukradła mi 2 rzeczy.Jak wyjaśnić tą sprawę i ją przeprosić dodam że dziewczyna myśli że mi to zabrała bo miała taki zamiar ale nie jest tego pewna czy to ma bo nie mogła tego znaleźć.

Witam Panią. Po przeczytaniu Pani postu odnoszę wrażenie, że odczuwa Pani taką potrzebę by osobę, o której Pani napisała przeprosić. W przeprosinach mogą Pani utrudniać doświadczenia z tą osobą w przeszłości. Jeśli będzie Pani sięgać do innych zdarzeń z tą osobą potrzeba przeprosin może "oddalać się". Jeśli będzie się Pani koncentrować na tej ostatniej sytuacji łatwiej będzie podążyć za potrzebą. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Dzień Dobry Pani,

Miała Pani prawo się pomylić.

Proszę koleżankę przeprosić, z głębi serca, a koleżanka przyjmie przeprosiny.

Życzę Pani wszystkiego dobrego,
Irena Mielnik-Madej