Jak odzyskać dobre samopoczucie?

W wieku 29 lat postanowiłem odzyskać samopoczucie i chęć do życia i samorozwoju kończąc z alkoholem i nikotyną. Rozpocząłem tzw. ładowanie witamin, gdyż odkryłem, że mam anemię, a także mój organizm wyżerają grzyby i pasożyty. Mam ogromny problem z wchłanialnością witamin. Po 2 godzinach bardzo dobrego samopoczucia, czuję, że wracam do tego stanu, w którym byłem przez ostatnie lata. To zaburzenia świadomości, ospałość, płycizna myśli, ponury nastrój, ogólne zniechęcenie, fobie, lenistwo, brak kreatywności, mgła mózgowa. Coś bardzo afektywnie wpływa na mój układ nerwowy, gdyż przekonałem się, że mogę odzyskać dobry stan, niestety tylko na chwilę i zaraz wraca to do tego bardzo złego stanu i ciężko z powrotem wrócić na właściwe tory. W tym złym stanie nie mam chęci na nic, na siłę nie umiem się zmusić do niczego... Co mogę zrobić???

Witam

Proszę zrobić badanie w kierunku pasożytów i potem podjąć właściwe leczenie a jednocześnie poszukać dobrego psychoterapeuty, aby "rozkminować" to, co przeszkadza w utrzymaniu dobrego nastroju..., rozpoznać ukryte potrzeby , dotrzeć do swoich lęków i uporządkować to, co nieuporządkowane...a wówczas powinna nastąpić oczekiwana zmiana nastroju ...

Pozdrawiam

Anna Szyda