Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak odzyskać dobre samopoczucie?

W wieku 29 lat postanowiłem odzyskać samopoczucie i chęć do życia i samorozwoju kończąc z alkoholem i nikotyną. Rozpocząłem tzw. ładowanie witamin, gdyż odkryłem, że mam anemię, a także mój organizm wyżerają grzyby i pasożyty. Mam ogromny problem z wchłanialnością witamin. Po 2 godzinach bardzo dobrego samopoczucia, czuję, że wracam do tego stanu, w którym byłem przez ostatnie lata. To zaburzenia świadomości, ospałość, płycizna myśli, ponury nastrój, ogólne zniechęcenie, fobie, lenistwo, brak kreatywności, mgła mózgowa. Coś bardzo afektywnie wpływa na mój układ nerwowy, gdyż przekonałem się, że mogę odzyskać dobry stan, niestety tylko na chwilę i zaraz wraca to do tego bardzo złego stanu i ciężko z powrotem wrócić na właściwe tory. W tym złym stanie nie mam chęci na nic, na siłę nie umiem się zmusić do niczego... Co mogę zrobić???
MĘŻCZYZNA, 29 LAT 4 miesiące temu

Badania krwi - TSH

Wahania TSH stają się coraz powszechniejsze. Czym tak naprawdę jest? TSH to skrót odnoszący się do poziomu tyreotropiny we krwi . To podstawowe badanie, gdy chcemy sprawdzić, czy tarczyca prawidłowo funkcjonuje.

Witam

Proszę zrobić badanie w kierunku pasożytów i potem podjąć właściwe leczenie a jednocześnie poszukać dobrego psychoterapeuty, aby "rozkminować" to, co przeszkadza w utrzymaniu dobrego nastroju..., rozpoznać ukryte potrzeby , dotrzeć do swoich lęków i uporządkować to, co nieuporządkowane...a wówczas powinna nastąpić oczekiwana zmiana nastroju ...

Pozdrawiam

Anna Szyda

Psycholog kliniczny i psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy