Konflikt z kobietą, którą kocham

Mam pyt do psychologa. Mam problem ze swoją ex dziewczyna. Bardzo mi.na niej zależy . Problem tkwi w tym że było nam razem super. W pewnym momencie popełniłem kilka błędów które ja bardzo urazilo. wtracilem w nasz związek trzecie osoby i to ja zabolało. Widzę ze jej zależy na nas ale mówi mi że jak narazie nie jest gotowa aby być razem bo musi sobie wszystko poukładać i niechce z nikim być bo sama nie wie czego chce. Chce odpocząć mimo ze widzę że ja ciągnie do mnie. Co powinienem teraz zrobić ?

W Pana sytuacji najlepszym lekarstwem będzie czas. Jeśli to coś, co było między Panem i Pana partnerką wciąż żyje, musi powoli odrodzić się na nowo po sytuacji którą Pan opisuje. Pana partnerka odczuwa najpewniej sprzeczne uczucia, z jednej strony to co było kiedyś, co Pan dostrzega, z drugiej zaś ból po zaangażowaniu w związek osób trzecich. Taki stan będzie trwał dopóki któreś z uczuć nie wygra. Jedyne co może Pan zrobić, to pokazać że Panu zależy(ostrożnie, z wyczuciem) i wykazać się cierpliwością,. Pozdrawiam serdecznie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Pana. Jeśli jest Pan tą samą osobą, której przed chwilą udzieliłem odpowiedzi to zachęcam Pana do przeczytania jej. W przypadku tej samej osoby, ale też biorąc pod uwagę, że zaszła wyłącznie pewna zbieżność chciałbym Panu zwrócić uwagę na pewien ważny aspekt. Jeśli poczucie urażenia u Pana partnerki przyrównamy do fizycznego zranienia to można powiedzieć, że w przypadku obu tych okoliczności proces "gojenia" wymaga czasu i odpowiednich zabiegów. Jeśli obserwuje Pan, że byłej partnerce zależy na Panu to może warto w najbliższym czasie podjąć kroki, które mogą być inwestycją w Waszą przyszłość. Proszę znaleźć w Radomiu (terapeutę/terapeutkę) osobę pracującą z parami. Taka osoba może Wam pomóc zanim Podejmiecie Państwo decyzję co z Waszym ewentualnym związkiem. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/