Co zrobić, żeby dziewczyna znów chciała się ze mną spotykać?

Nie wiem co mam robić by byla ze mną znów szczesliwa . Ma do mnie wielką niechęć . CO mam zrobić . Codziennie placze i tesknie za nią i ona o tym wie ale sie tym nie przejmuje . bez niej nie moge zyc i nie ma sensu dla mnie zycie kocham ja nad zycie jak mam do niej wrocic lub co zrobic by znow chciala ze mna sie spotykac i byc szczesliwa Proszę o pomoc .

Dzień dobry!

Domyślam się, jak trudno jest Panu pogodzić się z odejściem dziewczyny, zakończeniem związku i jak bardzo Pan teraz cierpi. Niestety (albo na szczęście) nie mamy jednak wpływu na uczucia drugiej osoby i nie jest możliwe zmuszenie kogoś do miłości i bycia szczęśliwym. Jeśli tak zadecydowała dziewczyna, jest możliwe, że jej decyzja o zakończeniu związku była świadoma, pewna i nie bierze pod uwagę ponownego związania się z Panem. Rozstanie zawsze jest trudnym doświadczeniem, po którym przeżywamy rodzaj żałoby - rozpaczy, żalu, poczucie, że "już zawsze będę tak nieszczęśliwy i nigdy w życiu nie zakocham się w innej osobie". Szczęśliwie, te uczucia z czasem słabną i mijają. Warto, aby zapewnił Pan sobie w tym trudnym czasie wsparcie bliskich osób - rodziny, znajomych, a być może także opiekę psychologa.

Pozdrawiam!

Szanowany Panie, nie napisał Pan jaki był powód Państwa rozstania. To właśnie ten powód, ta przyczyna tak zabolała Pana dziewczynę, że nie chce być już z Panem. Domyślam się, że zrobił Pan coś, co nadszarpnęło jej zaufanie do Pana. Trudno mi jednak odpowiedzieć na Pana pytanie nie znając całej sytuacji. Pozdrawiam, Monika Wysota