Co zrobić, jeśli była dziewczyna nie chce utrzymywać kontaktu?

Straciłem dziewczynę przez swoją zazdrość. Ona powiedziała że mnie nie kocha przez to. Teraz zmieniłem się bo wszystko przemyślałem. Tylko chyba jest za późno. Ona nie chce pisać ani utrzymywać kontaktu nawet nie mówi mi cześć. Co zrobić w takiej sytuacji? Nie chce odpuścić? Proszę o długie odpowiedzi

Witam serdecznie

Rzeczywiście to trudna sytuacja, ale zwykle do przyczyn rozstania należy wiele powodów i odpowiedzialność leży po dwóch stronach . Jeśli teraz trudno poradzić sobie Panu z decyzją dziewczyny, może zdoła na Pana prośbę spotkać się z Panem , gdy ja Pan poprosi o chwilę rozmowy, motywując to chęcią zrozumienia co się stało i zamknięcia tego rozdziału. Jeśli nadal dziewczyna nie będzie chciała kontaktu, to warto by było , żeby udał się Pan na konsultację z psychologiem , który pomoże Panu się wzmocnić, zrozumieć jak do tego doszło. W tak krótkich słowach niewiele Pan pisze, ale skorzystanie z terapeutycznego spotkania , pomogłoby Panu poradzić sobie.
Pozdrawiam
Anna Ręklewska psychoterapeuta

Witam,
rozstania nie są łatwe i często, niestety, nie ma moejsca na drugą szansę. Skoro dziewczyna kategorycznie zerwała znajomość (nie wita się nawet) pewnie są nikłe szanse na odbudowe relacji. Nie można nikogo zmusić do miłości. Jeżeli z powodu rozstanie odczuwa Pan przedlużający się smutek i wciąć myśli Pan o tym co było zachęcam do podjęcia psychoterapii.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl