Jak poradzić sobie z tęsknotą za kobietą, która zdradziła?

Dziewczyna mnie zdradzila na imprezie, upiła się i poszła się z nim całować, ale ja za bardzo ją kocham i powiedziałem jej zebysmy byli znow razem lecz ona powiedziała mi nie. Czuje sie okropnie cały czas o niej mysle, miijam ja w szkole, nie wiem jak sobie z tym radzic. Teraz chadza z tym chlopakiem z ktorym mnie zdradzila. Jak mam sobie z tym radzic, tesknie za nią.

Dzień dobry.

Żal po stracie, który Pan przeżywa, jest naturalnym zjawiskiem, tym bardziej, że dziewczyna rozstała się z Panem w mało przyjazny sposób. Rozumiem też, że widok "eks" z innym partnerem jest elementem podsycającym rozgoryczenie.
Zwykle na tego rodzaju dolegliwości najlepszym lekarstwem jest czas, toteż sugerowałbym po prostu poczekać. Jeżeli jednak trudno Panu znieść tę sytuację, proponowałbym konsultację psychologiczną, podczas której mógłby Pan przyjrzeć się byłej relacji i dostrzec pozytywne elementy rozstania z osobą, która Pana zdradziła i porzuciła.

Pozdrawiam.

Witam,
wybaczyła Pan dziewczynie, jednak ona nie była zainteresowana kontynuowaniem znajomości. To znaczy, że nie zależało jej na tym związku. Niestety, z tym trzeba sobie poradzić. Pana uczucia są naturalne w tych okolicznościach, szczególnie, że widuje Pan byłą partnerkę. Po każdym rozstaniu należy sobie dać czas na powrót do stanu równowagi. Jeżeli jednak ten czas będzie się przedłużał lub będzie to dla Pana wyjątkowo uciążliwe zachęcam do konsultacji psychologicznej.
Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl/
https://www.facebook.com/sensisterapia