Rozpatrywanie powrotu do byłego męża

Jestem po rozwodzie(25 lat razem ) i rozpatruje powrót do byłego bo łaczy nas mieszaknie i długi, . Nie kocham go jak dawniej , bo zakochalam sie w zdrajcy Robercie -daaawnym chłopaku ale zonatym i ma kolejna kochanke . Bolało mnie to porzucenie , odtrącenie. W mózgu dalej siedzi i w sercu . Nie chce byc sama i dlatego powrót do meża na stare lata. Była przemoc ale uporalam sie bo walczyłam ! Grupa wsparcia, rozwód , nadzieja ze Robert to ten ale niestety i on sie okazał okrutny. Megi obolała.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
proszę zastanowić się jaki sens ma powrót do byłego męża, którego Pani nie kocha, a który w przeszłości był przemocowy. To naturalne, że nie chce Pani być sama. Jednak może istnieją inne rozwiązania. Proszę się nad tym zastanowić. Jeżeli będzie potrzebować Pani pomocy w tym zakresie może Pani udać się do psychologa lub psychoterapeuty.

Pozdrawiam

http://www.centrum-sensis.pl/
https://www.facebook.com/sensisterapia