Czy wrócić do męża po rozwodzie?

Witam Panią :) Mam dylemat czy wrócić do męża po rozwodzie(?) : synowie już samodzielni . Łączy nas mieszkanie i długi. Maż za granicą w końcu pracuje po 10 latach siedzenia w domu a ja za 2 lata na emeryturę . Kiedyś była przemoc..ale się nie poddawałam walcząc z tak władczym charakterem.Do rozwodu zdopingował mnie Robert ale zdradzał nie tylko mnie bo żonę również a teraz ma kochankę następną. Zostałam podwójnie zraniona tak naprawdę. Nie chcę być sama na stare lata i marze o wsparciu. Megi

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
nikt nie powie Pani co ma Pani zrobić. Czy czuje coś Pani do męża? Czy wybaczyła Pani razy z przeszłości? Na pewno nie warto odnawiać związku tylko z powodu strachu przed samotnością. To normalne, że marzy Pani o wsparciu, o pomocy kogoś bliskiego. Czy to wszystko były mąż jest w stanie Pani zapewnić? Czy on również rozważa ponowny związek?
Jeżeli potrzebuje Pani wsparcia w tym zakresie zachęcam do konsultacji u psychologa lub psychoterapeuty.

Pozdrawiam

http://www.centrum-sensis.pl/
https://www.facebook.com/sensisterapia