Oglądanie porno przez męża

czy to ze facet bedac w zwiazku posiadajac dzieci nagle okazuje sie ze ma schowane w garazu plastikowe zabawki do seksu wciaz oglada nietuzinkowe wulgarnw porno ma peruki damska odziez birlizne na koniec rzada rozwodu odchodxi do innej, dla niej rzuca czeste spozywanie alkoholu papierosy bo jak twiedzi musi ratowac siebie. O co chodzi?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam, Zachowania męża opisane przez Panią mogą wskazywać na poważny kryzys osobisty i w Państwa związku. Prawdopodobnie będzie Pani trudno poradzić sobie samej z zaistniałą sytuacją. Sugeruję wizytę w Ośrodku Interwencji Kryzysowej - pomoc tam udzielana jest bezpłatna lub w prywatnym gabinecie psychoterapii. Psycholog pomoże Pani zrozumieć zachowania męża oraz wesprze w sytuacji ewentualnego rozwodu. Pozdrawiam