Relacja z przyjacielem

witam mialam przyajciela a teraz mi pisze ze go zdradzilam z wlasnym mezem czy to normalne jest zachowanei z jego strony i teraz sie msci na mnei imi ubliza poniza co mam robic prosze orade

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam, proszę zgłosić się do psychologa i bardziej porozmawiać o tej sytuacji, gdyż mam mało informacji. Jednak jego zachowanie może świadczyć (poniża mnie, ubliża) o jakiejś formie zaburzeń osobowości(duża nadinterpretacja z mojej strony), być może trzeba będzie zakończyć tą relację, dlatego doradzam wizytę u psychologa i rozmowę na żywo.