Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy w relacji z przyjacielem

Mam nietypowy problem. Mam przyjaciela, z którym o wszystkim rozmawiałem, razem pracowaliśmy, wszystko robiliśmy razem, nocowaliśmy u siebie, wygłupialiśmy się, robiliśmy przypały, przed sylwestrem powiedział mi, że bardzo mnie lubi. On jest biseksualny a ja jestem gejem. Trzy dni temu zerwał wszelki kontakt, zablokował mnie wszędzie gdzie się da i nie chce mnie znać a jak chce porozmawiać to mówi, że nie chce ze mną gadać. Wszystko po spędzonej nocy u niego, kiedy powiedziałem „Kocham Cię”.
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Kompleksy, które prowadzą do depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jakie znaczenie dla rozwoju depresji mają kompleksy.

Być może potrzebuje jakiegoś czasu, by poukładać własne odczucia i emocje, poradzić sobie ze zmianami itp. Może warto dać mu ten czas, a potem wrócić do rozmowy, która pozwoliłaby obydwu stronom wyrazić uczucia, potrzeby i oczekiwania, postawić jasne granice itp.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy