Relacja z niezdecydowaną kobietą

Witam. Jestem w relacji z bardzo niezdecydowaną kobietą większość jej partnerów było typu narcyz taki do podziwiania. Uciekała z każdego związku jak zaczynały sie problemy i tak jest za każdym razem. Jak ćma do ognia na chwile się zachłysnąć uczuciem a potem uciec. Chcę jej pomóc , nie chcę żeby tak było i tym razem ale trudno mi do niej dotrzeć. Słyszę nie wiem , być może. Siedzi i myśli nie wpuszcza mnie do swego świata. Czy otwarcie i pogadanie o tym co jej w życiu nie wyszło pomogłoby ?

Witam,

zapewne rozmowa byłaby pomocna. Z Pana opisu wynika, że Pana partnerka ma trudności w relacjach nie od dziś i może warto byłoby skorzystać z pomocy psychoterapeuty. Może to być terapia indywidualna lub par.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

z opisu wynika, ze oboje "gracie" w traumy wspoluzaleznieniowe..za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza