Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Realiztyczne sny u 49-latki a relacje z partnerem

Witam,49lat,jestem bardzo energiczną,silną i wrażliwą osobą,Zawsze miałam sny, nawet potrafiłam nimi manipulować.Męczą mnie tylko te bardzo realistyczne, Jestem z mężczyzną który mnie nie kocha,czasami mieszkamy razem,Jest to moja świadoma decyzja na taki kontakt ponieważ ja go kocham,Moje sny odzwierciedlają naszą chwiejną sytuację uczuciową.Ale po co są takie realistyczne,poza tym nie mam nie rozwiązanych problemów z obecną sytuacją.Wiem,że się rozstaniemy,Godzę się z tym,Chcę tylko nie śnić.
KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu

Depresja a występowanie urojeń

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy występowaniem urojeń a depresją.

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0

Jeżeli interesuje Panią symbolika snów i ich znaczenie, która to wiedza zwrotnie może prowadzić do ich ustania lub zmiany formy, to warto skontaktować się z terapeutą psychodynamicznym.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org

Absolwentka psychologii o specjalności wychowawczej. Założycielka Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy