Jak naprawić relacje z mamą?

Wole ciocia od wlasnej mamy.! Moje relacje z mama Sa zle, ciagle sie klocimy, mama sie mnie czepia, a ciotka jest inna mozna z nia pogadac, posmiac sie (mieszka daleko ale codzinnie gadamy 2godz przez tel) tylko, ze ciotka naduzywa alkoholu i moja mama nie przepada za nia. Ale ciotka jest dobra osoba tylko sie troche pogubila, bardzo ciotke lubie. Chciałabym naprawić relacje z matka tylko jak?? Wole gadac z ciotka niz z wlasna matka, z ciotka mam tematy do rozmow jest osoba przebojowa, wesoła.

Witam. Sprawa rzeczywiście wygląda na bardzo skomplikowaną. Czy próbowałyście Panie terapii rodzinnej? W Krakowie znajduje się wiele ośrodków oferujących profesjonalną pomoc w tym zakresie, m.in.: Ambulatorium Terapii Rodzin, Krakowski Ośrodek Terapii, Fundacja "Na Szlaku", Ośrodek Psychoterapii Systemowej. Pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza