Relacja narzeczonego z mamą

Jak mam odbierać postępowanie mojego narzeczonego? Rok temu sylwestra spędzaliśmy z jego mamą bo była sama. W tym roku mielismy spedzić go razem u mnie ale okazało się ze mojego narzeczonego siostry córka sie przeziębiła i jego matka nie moze z tego powodu spedzic z nimi sylwestra. Narzeczony chce zostac z mamą, ja czuje ze ona mi go odbiera . Co mam robić , jestem zła.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto przeprowadzić szczerą rozmowę z partnerem. Być może konieczna będzie pomoc psychologa.