Odczuwanie niepokoju i stresu

Dlaczego cały czas odczuwam taki niepokój ? Przez 2 tygodnie odczuwam cały czas stres i niepokój. Niczym się nie stresuję ani nic.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witaj
Niepokój można odczuwać z rożnych powodów , jednak aby zrozumieć tego przyczynę trzeba pójść po pomoc do specjalisty, na forum nie ma takiej możliwości. Proszę znaleźć psychologa w swojej okolicy, lub skorzystać z wyszukiwarki na portalu. Pozdrawiam