Wyrobienie nawyku samodyscypliny

Jak uwierzyć w siebie i w to,że jest się w stanie osiągnąć realne chociaż ambitne cele i tym samym zmusić się do działania, wprowadzić nawyk samodyscypliny?

za malo danych. ogolniki niewiele dadza....odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Mgr Violetta Ruksza

Dzień dobry
proszę skorzystać z konsultacji u Psychoterapeuty
Pozdrawiam