Uzależnienie męża od seksu

dobry wieczor mam pytanie moj maz twierdzi ze nie jest uzalerzniony od sexsu lecz ja twierdze ze tak narzeka ze tego nie ma oglada filmy porno dla mniec to nie normalne bo ja na to ochoty nie mam a mamy trujke dzieci

Dzień dobry,
seks jest jednym z filarów udanego związku, więc jeżeli tego u państwa brakuje to
powinniście na ten temat porozmawiać lub udać się wspólnie do poradni dla par
lub do seksuologa. Być może mąż ma większe zapotrzebowanie na seks niż Pani,
ale to nie oznacza, że jest uzależniony od seksu. Podobnie oglądanie filmów porno
jeszcze tego nie oznacza. Naturalnie gdy oglądanie filmów porno jest chroniczne
i powoduje np. zaniedbywanie Pani można się tym zaniepokoić. Dlatego jeszcze raz
radzę wizytę u seksuologa, psychoterapeuty lub psychologa.
Pozdrawiam serdecznie

Na początek warto szczerze i otwarcie porozmawiać o potrzebach i ich realizacji w związku, zarówno z męża strony jak i Pani. Ważne, by taka rozmowa odbyła się w atmosferze troski i uwagi (a nie pretensji). Jesli nie uda sie wypracować wspólnych rozwiązań, warto zgłosić się do psychologa, psychoteraputy par i małżeństw. Pomoze zdiagnozowac problem i zaproponuje najlepsze metody poradzenia sobie z nim.