Jak porozumieć się z partnerem?

Mój facet od zawsze był uzależniony od filmów PORNO i zapewne od masturbacji. Chodził na imprezki typu sweengersi koleżanek ma mnóstwo dziwek i takie go pociągają. Wiem że mnie kocha ale też czuję że go nie pociąga i sex że mną jest dla niego czymś co musi zrobić. Nie da sobie wytłumaczyć że to źle wpływa a nasze życie. Próbuję rozmawiać ale On porównuje filmy PORNO do tego że ja lubię seriale. Temat katastrofa kończąca się awantura. Dla niego to jest jakby oglądał np mecz. Bo on to lubi i koniec tematu. Żal mi go chociaż on sobie nie zdaje z tego sprawy ale on też nie myśli o tym że to ja cierpię. Co z takim facetem poczac

Witam, powinniście udać się Państwo na terapię par.
Proszę przy tym nie zapominać, że udany, sprawiający obojgu zadowolenie seks jest jednym z filarów udanego związku.
Radziłbym nie zwlekać
Pozdrawiam